סערה במים רדודים הוא סיפורם של בת קיבוץ ובן מושב אשר מתבגרים בתקופת קום המדינה. החינוך הקיבוצי של טליה, והעצמאות שנכפתה על דרור מגיל צעיר הופכים את המפגש ביניהם לבלתי צפוי ומפותל. הקורא מתאהב בדרור, מתפתח עם טליה ומוצא את עצמו חרד ומאושר איתם.
70 ש״ח בהזמנה באתר
רננה ליש פורסת בפנינו סיפור אהבה עדין ורגיש שנרקם על רקע נופיה התמימים של ישראל בראשית ימיה. כתיבתה המיוחדת הופכת את הקורא לחלק בלתי נפרד מה"סערה במים הרדודים".

על הסופרת

רננה ליש היא פזמונאית ואמנית מעמק יזרעאל.
רננה נשואה ואם לארבעה בנים. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ועוסקת כיום בכתיבה פזמונאית. כתבה והוציאה 5 ספרי ילדים, סערה במים רדודים הוא רומן הביכורים שלה.

מפי הקוראים

זמרה ברן
זמרה ברן
קרא עוד
סערה במים רדודים כתוב כיומן, בשפה שוטפת, ברגישות, בהבנה לאדם ובהומור דק. תיאור חיי גיבורי הספר מקרב את הקורא וגורם להרגיש, לכאוב ולשמוח עם שעובר על האנשים והנשים המתוארים בו עד שהם נראים אמתיים בעינינו. יש עלילה, יש מתח ויש הרבה אהבה – לאנשים ולארץ.
אהוד ספיר
אהוד ספיר
קרא עוד
זה לא קרה לי שנים, לא יכולתי לעזוב אותו.
כשסיימתי, הרגשתי ריקנות.
עינת גל
עינת גל
קרא עוד
סיימתי לקרוא את רומן הביכורים של רננה ליש, סערה במים רדודים כל תא בליבי רגש. דמעותיי שטפו. סגנון הכתיבה המדויק והקולח כל כך של רננה, עושר הדימויים הנפלא שלה ושפתה העשירה והייחודית רק לה. מאפיינים את הספר הנפלא הזה. ספר שכולו אהבה. אני ממליצה עליו בחום.
חמוטל רז
קרא עוד
הספר נהדר, התחברתי ולא עזבתי עד שסיימתי. הספר כתוב נהדר, התיאורים כל כך חיים ואמיתיים שמחברים אותך לעלילה כאילו את חלק ממנה, מאד מומלץ
מירב
קרא עוד
קראתי את הספר הקדשתי את כולי לרגשות ולזיכרונות כשאני מוצפת לגמרי
רן ברנר
קרא עוד
קראתי את הספר שלך בעניין רב וללא יכולת לעזוב אותו עד העמוד האחרון. תודה. רק כשהגעתי לסמיטריילר התברר לי עד כמה הספר מתאר אנשים המוכרים לי. את משרטטת בצורה נפלאה את הדמויות בספר ובעיקר כותבת באומץ על הטוב ועל הרע. המשבר שמופיע בחלקו האחרון של הספר מחזק גם את סגולותיו הספרותיות של הספר. ממתין לספר נוסף.
יהודית מימון
קרא עוד
הספר מקסים. בלעתי אותו. הזדהיתי עם הרגשות של טליה בנוגע ללינה המשותפת ולמה יגידו... השפה עשירה והופכת את הקריאה לתענוג.
מירי
קרא עוד
סיימתי את הספר. וואו!!!! עדין, רגיש, נהדר. לא יכולתי להניח מהיד. תודה
אירית פרידמן
קרא עוד
וואו!!! איזה ספר!!! סיימתי אתמול וכל הלילה התערבבו לי הדמויות בחלומות. ראיתי את טליה ואת דרור פעם ילדים ופעם הורים, וחלמתי על מרדכי ושמחה ודרור על לבנה וראיתי את חסיה ודב.... זה בכלל לא מים רדודים אלה מים עמוקים, מאד!!!
לילך ע.
קרא עוד
רציתי להודות לך על הספר הנפלא שקראתי תוך חצי יום (בדרך כלל לוקח לי יותר זמן) נהניתי ממנו מאד, כתוב נהדר, מדי פעם הזדהיתי עם הדמויות שגם הזכירו לי אנשים שאני מכירה. במשפחה כבר יש רשימת המתנה לספר. באמת תודה רבה והרבה הערכה.
רונן
קרא עוד
נהנתי בצורה בלתי רגילה. ההפוגה בקצב באמצע הספר היא חלק מהעלילה, מנבאת מה הולך לקרות. מקסים, ממש נהנתי. ומחכה לספר השני. תודה
כרמית פרנקה
קרא עוד
סיימתי לקרוא את הספר, וואוו, וואוו, וואו, כל כך נהנתי לקרוא, לצחקק בקטעים של הקיבוץ של פעם, כל כך מדויק , אחד לאחד, כתוב כל כך יפה, אי אפשר לעזוב את הספר...מקסים ביותר
אביבה פ.
קרא עוד
אתמול סיימתי את הספר, קראתי בשקיקה, כל יום כמה זמן שיכולתי. מרתק, חכם, מקצועי, מרגש ❤️ תודה על חוויה נהדרת ❤
ציפי
קרא עוד
באמת ובתמים נהנתי כפי שלא קרה לי מזמן.
סופי דגני
קרא עוד
סיימתי לקרוא, ״טרפתי״ את הספר בהנאה מרובה, התחברתי כל כך לסיפור, למשפחתיות, לטבע שכרוך בתוכו... תודה🙏🏻
הקודם
הבא

ניתן להשיג את הספר בחנויות הספרים

הזמינו את סערה במים רדודים היום

  • מחיר למזמינים באתר: 88 60 ש"ח
  • משלוח לכל הארץ בתוספת 15 ש"ח

צרו קשר עם רננה

Ⓒ כל הזכויות שמורות לרננה ליש
seara_9122020-1
seara_9122020-2
seara_9122020-3
seara_9122020-4

בחרו את כמות לוחות השנה שתרצו לרכוש

  • הנחה של 10% ברכישת חמישה לוחות שנה
  • משלוח חינם

80 ש"ח


160 ש"ח


360 ש"ח